Skip to main content
search
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı tarafından inovatif iş fikirlerinin hayata geçirilmesi için iş kurmak isteyen girişimcilere destek vermeyi amaçlayan “SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı” Eskişehir ve Bilecik illerinin ardından Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi iş birliğinde Bursa’da da yürütülecektir.

Toplam 8 ay sürecek olan SeedUP Programı, inovatif iş fikirleri olan girişimcilerin uygulamalı girişimcilik eğitimi alacağı; iş fikirlerini hayata geçirerek ürünlerini ticarileştirecekleri ya da firmalarını kuracakları, sonrasında eğitim ve mentorlukları ile desteklenerek belirli süre aralıkları ile takip edilecekleri uzun dönemli bir program olarak tasarlanmıştır.

İnovatif girişim sayısının artmasının hedeflendiği program, firma kurma potansiyeli olan veya firmasını programın ilanından en geç 6 ay önce kurmuş olan, Bursa’da ikamet eden girişimcilere yöneliktir. SeedUP Bursa Programı’na başvurular, program süreci ve uygun başvuru sahipleri gibi diğer detayların yer aldığı https://www.bebka.org.tr/seedup/bursa2021/ internet sitesi üzerinden 23 Nisan 2021 tarihine kadar yapılabilmektedir.

Tüm Duyurular