Kadına Şiddete Hayır!

Kadınlarımız, bugün ve her gün daha güvenli bir dünyada insan onuruna yakışır, şiddetten uzak ve eşit bir hayat hak ediyor. Unutmayalım ki, “Kadına Yönelik Şiddet İnsanlığa İhanettir” Kadına şiddete hayır!

Paşa AĞDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Baş öğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarım. Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Paşa AĞDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı

Kadın Girişimciler Günü Kutlu Olsun

Dünyada ve ülkemizde 19 Kasım Kadın Girişimciler günü olarak kutlanmaktadır. Kadının iş gücünün içindeki rolü her zamankinden daha önemlidir. Bir ülkenin kalkınması ancak kadınlarının da ekonominin eş bir parçası olması ve üretmesi ile mümkündür. Bu vesileyle iş hayatında daha etkin rol alarak üreten ve kazandıran tüm kadınlarımızın, Dünya Kadın Girişimciler Günü kutlu olsun

Paşa AĞDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı

Yeni Web Sitemiz Hizmetinizde

Gelişen dünyaya ayak uydurmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Rekabet edebilmek için bu çizgide hareket etmek gerekmektedir. İşte bunlardan biri de yeni web sitemiz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda birçok yeniliği entegre ettiğimiz, kullanıcı dostu ara yüzü, barındırdığı güçlü teknolojiler, kolay ve erişilebilir yapısı, her cihaza göre duyarlı yapısı ile uzun yıllar sizlere hizmet edecek web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

Bu süreçte sizlerden gelecek talep ve önerilere her zaman açık olduğumuzu belirtmek isterim.

06 Kasım 2020

Paşa AĞDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı

Dane Zeytine 15 Kuruş Destek

Dane zeytine 15 kr. destek verilmesi 24.10.2019 tarihli 30928 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir “Zeytin sektöründe zeytine prim desteği sağlanması konusunda Odamızda bir çok kez lobi çalışması yapmıştı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de uzun süredir takibinde ola Dane zeytine 15 kr. destekleme 24.10.2019 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Tüm Zeytin üreticilerimize hayırlı uğurlu olsun. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Milletvekilimiz Zafer Işık ve TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.
Bu kapsamda 2019 Yılında Yapılacak Tarımsal Desteklemelere İlişkin Karar Metni için https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191024-3.pdf adresini ziyaret edebilirsiniz.

30 Ekim 2019

Paşa AĞDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı