Skip to main content
search

İlgi: Worldef Global Organizasyon A.Ş.’nin 08.05.2020 tarihli e-postası
İlgide kayıtlı e-postada, WORLDEF tarafından her yıl İş Bankası ana iş ortaklığı ile düzenlenen WORLD ECOMMERCE FORUM, bu yıl 16 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde online olarak düzenlenecek forum, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İngiltere Ticaret Bakanlığının organizasyon partnerliği ile tertiplenecektir.

Forum, online olarak bu çapta düzenlenen ilk uluslararası etkinlik olacaktır. Ayrıca, Kovid-19 sürecinde firmalara destek olmak amacıyla ilk kez ücretsiz olarak yapılacaktır.

Forumun açılış oturumunda İngiltere İstanbul Başkonsolosu Judit SlaterTİM Başkanı İsmail Gülle ve TİM Genel Sekreteri Prof. Dr. Kerem Alkin ve WORLDEF Başkanı Ömer Nart konuşma yapacaktır.

Keynote konuşmacılar, sanal odalarda eş anlı workshoplar ve case studyler gibi etkinliklerin de yer alacağı forumda kullanılacak sanal uygulama sayesinde etkileşim en üst düzeyde olacaktır.

Forumda İngiltere Ticaret Bakanlığının davet edeceği firmalar yer alacak. İngiltere ve Türkiye’den 5 binden fazla üretici, tedarikçi, e-ticaret ve e-ihracat firmaları temsilcisi katılımı beklenmektedir.

Katılımcı tarafında nasıl bir deneyim olacak merak ederseniz videoyu izleyebilirsiniz.

Kullanıcı deneyimi: https://www.youtube.com/watch?v=5H4h4ChXCOE

Bilgi & Kayıt: www.worldef.net