Skip to main content
search

İlgi: TOBB’nin 22.05.2020 tarihli ve 4533 sayılı yazısı

İlgi kayıtlı yazıda, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü’nden alınan yazıda, ülke ihracatının artırılmasına yönelik olarak, Ticaret Bakanlığı ve UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. işbirliği ile ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla “Eksport Akademi-Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı” oluşturulduğu, covid-19 virüsünün mevcut durumu nedeniyle de söz konusu programın elektronik ortama taşındığı belirtilmektedir.

Bu kapsamda, Export Akademi Programı’nın zoom programı üzerinden, Türkiye genelinde tüm KOBİ’lere yönelik olarak, 28 Mayıs 2020 tarihinde saat 10:00’da gerçekleştirileceği, https://www.exportakademi.com linki aracılığı ile kayıt yapılabileceği ve toplantıya ilişkin gerekli bilgilerin kayıt aşamasının ardından katılımcılara iletileceği bildirilmektedir.

Bu çerçevede, 28 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 10:00’da internet ortamında gerçekleştirilecek olan “Online Export Akademi Programı” katılım sağlamanızdan memnuniyet duyulacaktır.

Bilgilerinize sunarız.