Skip to main content
search

“Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar.”

TOBB ile Oda ve Borsalar olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 81 ilde Milli Eğitim Müdürlükleri aracılığıyla 30 bin Klavyeli Tablet hediye ediyoruz.Size inanıyor, sizin için çalışıyoruz

#TOBBküçükparmaklar @rhisarciklioglu @tobbiletisim

Bu proje kapsamında Odamızda 120 tableti, Gemlik ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Duran’a teslim ettik.

GTSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen programda, Korona virüs Tedbirleri kapsamında online olarak devam eden eğitim sürecinde yardıma ve desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimizin kullanımına yönelik Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin yanı sıra, Gemlik Ticaret ve Sanayi odası ve bazı üyelerinde desteği ile alınan 120 adet klavyeli tablet imzalanan protokolün ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Protokol imza törenine ilçe Kaymakamımız Hasan Göç, Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir , Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Şefik Yılmaz, Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Duran ile Genel Sekreter Vekilimiz Emre Gemicioğlu katıldı. Hazırlanan protokole Ağdemir ve Duran birlikte imza koydular.

Başkan Paşa Ağdemir, “Sosyal sorumluluk bilinciyle, ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere her sene Odamız  desteği ile eğitim yardımı yapıyoruz. Bu sene pandemi sonrası farklı bir adım atmak istedik. TOBB, GTSO ve hayırsever üyelerimizin desteği ile birlikte, online eğitim gören ama bilgisayar alacak maddi imkânı bulunmayan öğrencilerimize, klavyeli tablet hediye ediyoruz. Bu tabletler ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından belirlenen 120 öğrenciye eğitim gördükleri okullar aracılığıyla gerçekleştirilecek” dedi.