Skip to main content
search

Yönetim kurulumuz CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir, Başkan Vekilimiz Semih Aşkın, Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Hamaloğlu, Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım ve Genel Sekreter Yardımcımız Emre Gemicioğlu yer aldı. Heyetimizi  Gemlik CHP İlçe Başkanı Cemil Acar karşıladı.

Başkan Ağdemir; demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan siyasi partilerimizden CHP Gemlik İlçe Teşkilatı seçimlerinde ilçe başkanı seçilen Cemil Acar’ı tebrik etti.

“Bizler ilçemizde bölgemizde ülkemizde ticarete katkı sağlamaya çalışırken sizlerinde demokrasimizi güçlendirme çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Ziyarette ilçemizde kurulacak olan Yerli ve milli otomobil fabrikasına ilişkin bilgiler paylaşıldı. İlçemizin avantajlarının tesisin Gemlik’te kurulmasının önemine dikkat çeken Ağdemir ilçemizin dinamiklerine dikkat çekti.

Acar; “İstihdamın son derece önemli olduğu noktada ilçemizin en güzide yerlerinden olan haralar bölgesinin yerli ve milli otomobile ev sahipliği yapması hepimiz için gururdur” dedi. Otomobilin Gemlik’in nazar boncuğu olacağını belirten Acar tesisin Gemlik’te kurulacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti paylaştı.

Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım İlçe Başkanı Acar’ı tebrik etti.

Hasan Hamaloğlu; “Yerli otomobil ile ilçemize tahmini olarak 20.000 kişinin gelmesi bekleniyor.” Bu durumun öngörülerimizde bulunmadığını dolayısı ile imar planlarının ivedilikle revize edilmesi gerektiğini belirtti. İlçemizin tüm dinamiklerinin birlik ve koordinasyon içinde çalışması gerektiğini dile getirdi.

Acar; ilçemizin gelişimi açısından her konu üzerinde dikkatle çalıştıklarını ve  ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti iletti.