Skip to main content
search

Odamızın başlatmış olduğu üye ziyaretleri kapsamında, 1979 yılından beridir odamız üyeliği devam eden ve odamızın en eski üyeleri arasında yer alan Mimar Orhan Bulut’u iş yerinde ziyaret ettik.

İstanbul Mimar Sinan Mimarlık Fakültesi’ni bitirerek 1978 yılında mimarlık mesleğine başlayan Orhan Bulut DEMİRSUBAŞI MAH.TAKSİM SOK GEMLİK adresinde 1979 yılından beridir Mimarlık faaliyetleri ve mimari danışmanlık faaliyetleri yürüterek ülke ekonomimize değerli katkılar sunmaktadır. Orhan Bulut, 1992 yılından 2003 yılına kadar, Gemlik  Mimarlar Odası Temsilciliği yönetim kurulu başkanlığını icra etmiştir.

Orhan Bulut’u ziyarete, Yönetim Kurulu Başkanımız; Paşa Ağdemir, Başkan Vekilimiz  Semih Aşkın, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Alaattin Akcan , Fatih Buluk, Hasan Hamaloğlu, Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım  ve Genel Sekreter Yard. Emre Gemicioğlu iştirak ettiler.

Başkan Ağdemir yaptığı konuşmasında;

“Gerek bölge gerekse ülke ekonomisine sayısız katkılar sunan Oda üyelerimizi  iş yerinde ziyaret etmek, onları onure etmek, dertlerini dinlemek ve çözüm üretmek adına başlattığımız gezilerimiz devam edecek. Bu kapsamda Odamızın en eski üyeleri arasında yer alan Orhan Beyi ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kendisine ekonomiye katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Umarım daha uzun bu hizmetleri devam eder. Kendilerine sağlık ve sıhhat dolu bir ömür diliyorum.” dedi

Ardından Orhan Buluta ‘a Şeref Plaketi takdim edildi.