Skip to main content
search
Ticaret Bakanlığımızca hayata geçirilen “Genç Girişimci Online Network Projesi” kapsamında, 21 Ocak 2021 tarihinde saat 10:30 ‘da Bursa’daki genç girişimcilere yönelik çevrim içi toplantı gerçekleştirilecektir.
Ticaret Bakanlığımız İhracat Genel Müdürlüğü Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığınca ülkemiz ihracatının arttırılması vizyonuna ve genç girişimcilerin ihracata yönelmelerine katkı sağlayacak şekilde, genç girişimcilerimize yönelik bir network ağı oluşturmak amacıyla “Genç Girişimci Online Networkü Projesi” hayata geçirilmiştir. Proje kapsamında yapılacak network toplantıları ihtiyaç duyuldukça, tüm illerimizde yapılacak olup, Projeyle ulusal düzeyde tüm genç girişimcilerimize ulaşılması ve gerekli bilgilendirmelerin yapılabilmesi amaçlanmaktadır.

Bu doğrultuda, “Genç Girişimci Online Network Projesi” kapsamında Ocak ayında düzenlenecek toplantılara ilişkin takvim Bursa Ticaret İl Müdürlüğümüze iletilmiş olup söz konusu toplantılar elektronik ortamda Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, Ticaret İl Müdürlüğümüzce ilimizde faaliyet gösteren tüm genç girişimcilerin ve genç girişimcilere yönelik sivil toplum kuruluşları ve üyelerinin söz konusu toplantılara katılımının sağlanabilmesi için Teyitli Katılımcı Formu doldurularak, ilgili formun 07.01.2021 tarihi mesai bitimine kadar bursa.tim@ticaret.gov.tr ve/veya v.kartal@ticaret.gov.tr e-posta adreslerine iletilmesi gerekmektedir.

İlgili Dosyalar
Tüm Duyurular