Skip to main content
search

Odamızın  Eylül ayı meclis toplantısında gündem maddeleri görüşüldü. Özellikle geçtiğimiz haftalarda toplanan meslek komite toplantılarında sektör temsilcilerinin sorunları ve çözüm önerileri üzerinde görüşmeler yapıldı.

Eylül ayı içerisinde 4. Meslek Grubu  ‘inşaat sektörü’ temsilcileri  4.Meslek komite Başkanı Osman Alemdar ve Meslek komite üyeleri Hacı Örnek, Ferhat Kurt, Hacı Uslu, Alpaslan Eker ile Gemlik Belediye Başkanı Uğur Sertaslan, Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk, Gemlik Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü Kemal Atan, Gemlik Belediye Başkanı Özel Kalem Müdür Yardımcısı Suat Ülgen, Gemlik Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Şener, Gemlik Belediye Şehir Plancısı Damla Demir ile yapılan ve  GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, GTSO Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, GTSO Genel Sekreter Vekili Emre Gemicioğlu’nun da bulunduğu toplantının gündem maddeleri olan Kuzey Planları, Doğu Planları, Kumla revizyon planları, Kentsel dönüşüm, Yeni uygulamaya başlanılan vize işlemleri, Yazlık bölgelerde ince işçilik muafiyeti, Gemlik’te Yerleşimin olduğu fakat imar izni olmayan bölgeler   hakkında yapılan toplantının sonuçları hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Ağdemir  Oda Meclisine bilgi verdi.

Toplantıda Paşa Ağdemir ayrıca,  “çeşitli meslek gruplarından gelen organize sanayi bölgesi ve Oda Lokali gibi talep edilen konular hakkında da Yönetim Kurulunun gerekli görevlendirme ve çalışmaları başlattıklarını” belirtti.