Skip to main content
search

Üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini kaynağında tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına başlattığımız üye ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda Odamız üyelerinden KARATAŞ Şirketler Grubunu ziyaret ettik. Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanımız; Paşa Ağdemir, Başkan Vekilimiz; Semih Aşkın, Yönetim Kurulu Üyemiz, Hasan Hamaloğlu, Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım  ve Genel Sekreter Yardımcımız Emre Gemicioğlu iştirak ettiler.

Heyetimizi Firma Sahibi Muhittin Karataş karşıladı.

Yönetim Kurulu Başkanımız KARTAŞ Şirketler Grubuna hitaben bir konuşma yaptı. Yaptığı konuşmada:

“Karataş Şirketler Grubu Gemlik’te 2000 yılında tek bir firma ile başladığı ticari hayatında 6 firması başarılı bir şekilde devam ediyor, ayrıca 2 şirket kuruluşlarının da tescil işlemleri odamızda devam ediyor. Önümüzdeki dönemlerde lojistik ve depolama alanlarında da faaliyet gösterecek şekilde ilçemizde ticari hayatına, yatırımlarına devam edecek.

Üretim tesislerinde 130 personel toplamda 190 a yakın çalışını bulunan istihdama büyük katkı sunan 30 milyon TL yatırımı ile ilçemizde faaliyet gösteren  firmamız ayrıca sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde ilçemize önemli katkılarda bulunuyor.

Tesislerinde saç kesme paketleme, trapez saç imalatı, boru profil imalatı gibi alanlarda üretim yapan kıymetli üyemize ticaretin gelişmesi noktasında ilçemize katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Ağdemir tarafından Muhittin Karataş’a ekonomiye katkılarından dolayı  Gemlik temalı ipek tablo hediye edildi.