Skip to main content
search

Odamızın başlatmış olduğu üye ziyaretleri kapsamında 1963 yılından beridir odamız üyeliği devam eden ve odamızın en eski üyeleri arasında yer alan Kemal Ünal’ı iş yerinde ziyaret ettik.

Kemal Ünal 1963 yılından beridir bıçkı atölyesi işletmekte  ülke ekonomimize değerli katkılar sunmaktadır. Kemal Ünal’ı ziyarete Yönetim Kurulu Başkanımız; Paşa Ağdemir, Başkan Vekilimiz Semih Aşkın, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Alaattin Akcan , Fatih Buluk, Hasan Hamaloğlu, Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım  ve Genel Sekreter Yard. Emre Gemicioğlu iştirak ettiler.

Başkan Ağdemir yaptığı konuşmasında;

“Gerek bölge gerekse ülke ekonomisine sayısız katkılar sunan Oda üyelerimizi  iş yerinde ziyaret etmek, onları onure etmek, dertlerini dinlemek ve çözüm üretmek adına başlattığımız gezilerimiz devam edecek. Bu kapsamda Odamızın en eski üyeleri arasında yer alan Kemal Beyi ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kendisine ekonomiye katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Umarım daha uzun bu hizmetleri devam eder. Kendilerine sağlık ve sıhat dolu bir ömür diliyorum.” dedi

Ardından Kemal Ünal ‘a Şeref Plaketi takdim edildi.