kamagra online farmaci per dimagrire efficaci tadalafil 20 kamagra super 100 mg
Üyelerimize KOBİGEL İle 800 Bin Liralık Destek Programı Tanıtım Semineri Düzenledik

Üyelerimize KOBİGEL İle 800 Bin Liralık Destek Programı Tanıtım Semineri Düzenledik

18 Nisan 2016

KOSGEB, ülkemiz plan/programlarında belirlenen ve öncelikli olarak desteklenmesi gereken imalat sanayi İçin, yeni hazırlamış olduğu KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında ilk Proje Teklif Çağrısına çıkıyor.

Proje Teklif Çağrılarına, İmalat Sanayinin Yüksek-Orta Yüksek ve Düşük-Orta Düşük Teknoloji Düzeyinde Faaliyet Gösteren İşletmeler başvuruda bulunabilecekler. Projeni Yap KOBİGEL ile Desteği Kap…. KOBİGEL–KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında ilan edilen Proje Teklif Çağrılarına yönelik proje hazırlayan KOBİ’ler, Kurul tarafından yapılan değerlendirmede destekleme kararı verilmesi durumunda destek alma hakkını kazanacak.

Proje Teklif Çağrıları için ülke genelinde İmalat Sanayinin bütün sektörleri proje başvurusunda bulunabilecek, 3. 4. 5. ve 6. Bölgelerde İmalat Sanayinin sadece düşük-orta düşük teknoloji düzeylerindeki sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ’ler proje başvurusunda bulunabilecek, İmalat Sanayi KOBİ’lerine, proje kapsamında yerli makine-teçhizat alması durumunda % 15 oranında ekstra destek verilecek, -Başvuru Tarihi Başvurular 1 Nisan–6 Mayıs 2016 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacak.

Bu kapsamda konu ile alakalı iştigal ede üyelerimize odamızda KOBGEL Bilgilendirme Semineri verdik. Seminere sektörlerle alakalı firma temsilcileri iştirak ettiler.

Tüm Haberler