viagra naturale femminile kamagra 100 mg oral jelly spedra funziona dapoxetine italia comprare nitrato di potassio tecniche per durare di più a letto

Pakistan Hizmet Ticareti Hk

14 Nisan 2016

İlgi : TOBB - 13.04.2016 - 7570

İlgide kayıtlı yazıda ülkemiz ile Pakistan arasında bir serbest ticaret alanı kurulmasına yönelik Çerçeve anlaşmasının 22 Mart 2016 tarihinde İslamabat'ta imzalandığı belirtilmektedir. Bu kapsamada ,ikinci tur Serbest Ticaret anlaşması (STA) müzakerelerinin 28-28 Nisan 2016 tarihinde İslamabat'ta düzenlenmesi ve söz konusu STA müzakerelerinde "hizmet ticareti" bölümünün de görüşülmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

Söz konusu müzakerelere esas olmak üzere . "Pakistan-Analiz Amaçlı Veri Talebi" başlıklı belgede yer alan hususlara ilişkin mümkün olan bilgilerin Ekonomi Bakanlığı'na iletilmesi talep edilmektedir.

Söz konusu belge Birliğimiz web sayfasının (www.tobb.org.tr) "Hizmetler/Uluslar Arası İş İmkanları / - Ülke duyuruları - Pakistan" bölünde yer almaktadır.

Müzakereler çerçevesinde ele alınmasını istediğiniz görüşlerinizi en geç 18 NİSAN 2016 tarihine kadar sanayi@gtso.org.tr adresimize göndermenizi rica ederiz.


Tüm Duyurular