prezzo kamagra viagra generico on line ansiolev recensioni per un erezione duratura
Oda Heyetimizden DUBAİ Çıkarması

Oda Heyetimizden DUBAİ Çıkarması

7 Nisan 2016

Oda heyetimiz;  yeni iş fırsatlarını araştırmak, sektör araştırmaları , ikili ilişkilerin geliştirilmesi ve daha bir çok konuda istişare yapmak üzere Dubai'ye ekonomik ziyaret düzenledi. Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanımız, Kemal AKIT , Meclis Başkanımız Paşa AĞDEMİR, Yönetim Kurulu Başkan Vekillerimiz Mehmet YILDIRIM , Nurettin HOCAOĞLU ,  Sayman Üye Ergin ERENOĞLU , Yönetim Kurulu Üyelerimiz , Mehmet ANAR, Şefik YILMAZ ve Fikret METE ,Meclis Başkan Vekilimiz Zafer IŞIK,  Meclis Üyelerimiz , Gemlik Belediye Başkanımız Av. Refik YILMAZ ve Bursa Milletvekillilerimiz Zekeriya BİRKAN  ve İsmail AYDIN katıldılar.

Türk Vatandaşları DUBAİ Halkı Tarafından Çok Seviliyor
Ziyaretin 1. günü TC Dubai Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Serdar F. KUMBARACI ziyaret edildi. Sayın KUMBARACI ;  Dubai Başkonsolosluğu’nda Türk ve dünya ekonomisi açısından önemini anlattı. İki ülke arasındaki ticaret fırsatlarından bahseden Kumbaracı, Türk vatandaşlarının Dubai yerel halkı tarafından çok sevildiğini söyledi. Dubai’ye yatırım yapan Türk firmalarının zarar etmediğini vurgulayan Kumbaracı, Gemlikli iş adamlarının bölgeye yatırım yapabileceğini belirtti.

Dubai Yatırım İçin Gemlik'li İş Adamlarını Bekliyor
Oda heyetimiz daha sonra Türk İş Adamları Konseyi'ni ziyaret etti. Dubai Türk İş Konseyi Genel Sekreteri Doğu Can Temel tarafından GTSO heyetine, Türk İş Konseyi’nin Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki faaliyetleri, Dubai’deki yatırım olanakları, serbest bölgeler, fırsatlar ve tehditler ile ülke ekonomisi hakkında detaylı bilgi verildi. GTSO heyeti adına GTSO Başkanı Sayın Kemal Akıt Gemlik’in  ve bölgenin güçlü olduğu sektörleri, işbirliği olanaklarını ve ekonomik değerlerini anlattı.

Tüm Haberler