kamagra online kamagra 100 mg oral jelly prezzo kamagra oral jelly kamagra
KOSGEB Temsilciliğimiz Açıldı

KOSGEB Temsilciliğimiz Açıldı

13 Mayıs 2015

Geçtiğimiz ay içerisinde protokolü imzalanan KOSGEB İlçe Temsilciliğinin resmi açılışı bugün odamızda gerçekleşti. Törende KOSGEB Bursa Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Akdağ ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal Akıt, Yönetim Kurulu Başkanvekillerimiz Nurettin Hocaoğlu ve Mehmet Yıldırım, Sayman üyemiz Ergin Erenoğlu, Yönetim Kurulu üyelerimiz Mehmet Anar ve Şefik Yılmaz da hazır bulundular.Açılıştan sonra Başkanımız KOSGEB İl Müdürü Ahmet Akdağ’ı makamında ağırladı. 

Görüşme de Yönetim Kurulumuz ile birlikte Meclis Başkanımız Paşa Ağdemir, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Selma Özsabuncu, Genç Girişimciler Başkanı Kemal Öncü de hazır bulundular. Sohbet şeklinde geçen görüşmede KOSGEB Müdür Ahmet Bey ilçemizde odamız bünyesinde temsilcilik açılmasının üyelerimiz adına çok yararlı bir hizmet olduğunu belirtti. 

Ayrıca KOSGEB destekleri adı altında bazı danışmanlık firmalarının firmalara size destek çıktı diyerek haksız kazanç sağlamaya çalıştıklarını belirterek bu tür durumlarda maddi kayba uğramamaları için başta odamızda açılmış olan ilçe temsilciliğimiz olmak üzere KOSGEB birimleri ile irtibata geçmeleri gerektiğini vurguladı.

Tüm Haberler