kamagra 100 mg oral jelly comprare farmaci in svizzera spedra funziona ansiolev recensioni

Odamızın sahibi olduğu , Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO ve Asım Kocabıyık MYO’nun ortaklaşa hazırladıkları Hayat Boyu Öğrenme (LLP) Leonardo da Vinci Hareketlilik projesi kapsamında Almanya ve Polonya olmak üzere iki ayarı ülkede icra edilen projemiz başarı ile tamamlandı.

Proje kapsamında 25 katılımcı Avrupa’ daki Dijital İmza Uygulamalarının İncelenmesi konusunda European Business Academy ( Berlin – ALMANYA) , AVIVA Training and Human Development Center in Poland ( Wroclaw – POLONYA)’da eğitimlerini tamamladılar. Dijital İmza Uygulamalarının incelenmesi dışında katılımcılar dil eğitimi de aldılar.

 

Projenin başarı ile tamamlanmasının ardından odamızda ; katılımcılar, proje ortakları ve proje sorumlularının katıldığı bir kapanış toplantısı yapıldı. Toplantı sonrası katılımcılara odamız tarafından sertifika verildi. Törende söz alan Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal AKIT “Projemizi başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu proje için ; başlangıcından bitiş sürecine kadar çok emek harcandı . Umarım bu emeğimize değmiştir. Siz sevgili gençlerimiz; ülkemizin geçiş sürecinde olduğu “dijital imza “ konusunda eğitim aldınız. Hiç bilmediğiniz Avrupa ülkelerinde bu projeyi icra ettiniz. O ülkelerin kültüründe yaşadınız ve yaşam standartlarını gördünüz. Dil eğitimi aldınız ve daha bir çok alanda bilgi sahibi oldunuz. Elbette 5 haftalık bir program “ dijital imzanın” tamamen öğrenilmesi için yeterli değildir. Fakat siz bu konuda artık fikir sahibisiniz. Temel eğitimini aldınız ve bunu geliştirmek , daha iyi öğrenmek sizin azminize ve gayretinize bağlıdır. Umarım bu tecrübe gelecek hayatınıza olumlu etkiler katacaktır.

Ülkemizin Avrupa Birliği üyelik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Sizler bu konuda şanslı gençlerimizdensiniz. Avrupa’ nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Almanya’yı gördünüz. Şehircilik anlayışını , ulaşım ve iletişim alt yapısını, tarihe ,sanata , bilime verdikleri önemi ve özeni gördünüz.

Gelecekte hepiniz ülkemize hizmet edeceksiniz . İşte bu noktada gördüğünüz bu değerleri belki de ülkemizde uygulama fırsatı bulacaksınız. Bu konuda siz değerli gençlerimize çok iş düşüyor.

Projemizin diğer ortakları olan ; Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Myo ve Asım Kocabıyık Myo’nun değerli hocalarına teşekkür ederim.Ayrıca projemizin başından sonuna kadar , her aşamada bizlerden desteğini esirgemeyen , gecesini gündüzüne katarak çalışan sevgili hocamız sayın ; Ebru Yeniman YILDIRIM’ a ve çalışma arkadaşlarıma huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum.