prezzo pillola kamagra 100 mg oral jelly ansiolev recensioni best price for

9.Ulusal Zeytinyağı Kalite Yarışması Başvuruları Başladı

1 Şubat 2016

Zeytindostu Derneği tarafından, her yıl düzenlenen ‘Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’ 9.’sunun bu yıl Burhaniye’de, Burhaniye Belediyesinin ana sponsorluğunda gerçekleştirileceği açıklandı. Dernekten yapılan açıklamaya göre, bu sene yarışmaya katılım için son başvuru tarihi 25 Şubat 2016 olarak bildirildi.

Yarışma şartnamesinde, yarışmaya katılmak isteyen kişi/firmalar için şu tanımlama yapıldı: “Tescilli marka sahibi ve ürünleri piyasada fiilen satılan, Tarım Bakanlığı’nca verilmiş Gıda Üretim İznine sahip veya söz konusu izne sahip bir işletmede fason üretim yaptıran ya da ihraç eden (butik ya da büyük ölçekli) üretici, yağhaneci, tüccar, sanayici, firma veya ziraat odasına veya ilçe gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğünde çiftçi kayıt sistemine girmiş, üretici ya da kişilerdir.”

Yarışma şartnamesinde, yarışmanın özelliği ile ilgili bilgiler ise şöyle: “Yarışma natürel sızma zeytinyağı olmak üzere, Türkiye sınırları içerisinde bulunan çeşitler için yapılacaktır. İl bazında bir değerlendirme yapılmayacak, ulusal bazda sınıflandırma ve ödüllendirme yapılacaktır. Katılımcı, başvuru esnasında organik ürün kategorisinde değerlendirilmek üzere başvurmuş ve beraberinde organik sertifikasını ibraz etmiş ise ürün organik kategorisinde değerlendirilir. Katılımcılar farklı numuneler ile yarışmaya katılabilirler.”

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye ve yarışma şartnamesine; ‘www.zeytindostu.org’ sitesinden ulaşılabileceği belirtildi. Kayıt için iletişim: 0232 422 01 02 – 0532 540 05 86 

Tüm Duyurular