prezzo pillola prezzo kamagra prostatite eiaculazione precoce gel ritardante in farmacia effetti del cialis

5-6 Aralık 2019 Singapur Sözleşmesinin Arabuluculuk Üzerine Yansımaları Sempozyumu Hk.

25 Kasım 2019

SAYIN ÜYEMİZ,

İlgi : Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 21/11/2019 tarihli ve 11589 sayılı yazısı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gönderilen ilgi yazıda, uluslararası alanlarda yapılan arabuluculuk anlaşmalarının diğer ülkelerde uygulanabilirliğine imkan sağlayacak Uluslararası Singapur Sözleşmesi'nin 7 Ağustos 2019 tarihinde Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 46 devlet tarafından imzalandığı belirtilmektedir.

5-6 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul CVK Park Bosphorus Hotel'de (Gümüşsuyu, İnönü Cd. No:8, 34437 Beyoğlu - İSTANBUL)  Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit GÜL ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun katılımlarıyla Uluslararası Singapur Sözleşmesi'nin, arabuluculuğun gelişimine ve gelecek vizyonuna ilişkin sağlayacağı katkıların ele alınacağı ve dünyadaki arabuluculuk uygulama örneklerinin anlatılacağı "Singapur Sözleşmesi'nin Arabuluculuk Üzerine Yansımaları Sempozyumu" düzenleneceği bildirilmektedir.

Söz konusu Sempozyum programı EK'te sunulmakta olup, 27 Kasım 2019 tarihine kadar www.sempozyumkatilim.tobb.org.tr adresinden kayıt yapılabileceği belirtilmektedir.

Tüm Duyurular