Yapı Sektörü Bursa'da Buluşuyor

31 Ağustos 2015

Yapı SEKTÖRÜNÜN EN ÖNEMLİ VE EN KÖKLÜ TİCARİ PLATFORMU OLAN BURSA YAPI YAŞAM FUARI VE KONGRESİ YENİ ÇEHRESİ İLE KAPILARINI AÇACAK.TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi, Erexpo Fuarcılık A.Ş. ve Burkon Turizm işbirliğinde hazırlanan Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi 1-4 Ekim tarihleri arasında Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi - Bursa’da gerçekleştirilecektir.

26 yıllık geçmişi ile ülkemizin ve dünyanın en köklü fuarları arasında yer alan Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi 2015 yılında yeni bir vizyon ve farklı bir bakış açısıyla kapılarını açacak. Başta bölgemiz olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışından 100’e yakın katılımcının iştiraki ile son yılların trendi butik fuar konseptinde hazırlanan Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi; sektörün profesyonellerini, yapı ve inşaat sektörünün en önemli katılımcıları ile buluşturacak.

Fuar ile eş zamanlı olarak 1-2 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan kongrede akademisyenler mimari alandaki son gelişmeleri aktarırken, 3 - 4 Ekim’de yapılacak zirvede ise sektörün önde gelen isimleri deneyimlerini paylaşacak. Bursa Yapı  Yaşam Fuarı ve Kongresi katılımcılarının yeni pazarlara ulaşmasına olanak sağlamanın yanı sıra, hem ticari hem de sosyal çevrelerini geliştirecek Network ve After-Party organizasyonlarına ev sahipliği yapacak. Bu organizasyonlarda fuar ve kongre katılımcılarının yanı sıra B2B görüşmelerine katılan profesyoneller ve organizasyonun V.I.P. kartlı katılımcıları bir araya gelecek.

B2B İkili iş görüşmelerinin planlamasına ilave olarak fuara eşzamanlı düzenlenecek kongre ve zirve ile birlikte katılımcısına özel ziyaretçi ilkesini benimseyen Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi sektörün alternatif pazarlara ulaşmasına katkı sağlayacaktır.


Fuar web sitemiz              : www.yapiveyasam.com.tr
Kongre web sitemiz        : www.yapiyasam.org
Facebook adresimiz        : www.facebook.com/yapiveyasam
Erexpo Fuarcılık A.Ş.
Üçevler Mh. Ahıska Cd. 
Bayraktepe Sk. Cenas İş Merkezi
16120 Nilüfer / BURSA
Tel: 0224 443 41 10
Mobil: 0533 169 10 56

 

Tüm Duyurular