Üyeliği 40 Yılı Aşan Üyelerimize Şeref Plaketi Verdik

Üyeliği 40 Yılı Aşan Üyelerimize Şeref Plaketi Verdik

3 Temmuz 2019

Odamıza kayıtlı 40 yılını doldurmuş üyelerimize Oda Yönetim Kurulumuzun aldığı karar ile şeref plaketi verilmeye başlandı. 

İlk etapta , Sınırlı Sorumlu Gemlik Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi , Nuri Berkay KUMLA ve Sınırlı Sorumlu 72 Sayılı Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulumuzca ziyaret edildi. 

Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanımız; Paşa Ağdemir, Başkan Vekillerimiz; Abdullah Kavlak, Semih Aşkın, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Alaattin Akcan , Şefik Yılmaz, Fatih Buluk, Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım, Genel Sekreterimiz Agah Arda ve Kalite Akreditasyon Sorumlumuz Pınar Akın katıldı. 

Sınırlı Sorumlu Gemlik Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt AVCI ‘ Hepiniz hoş geldiniz. Burada hep beraber olmaktan dolayı mutlu olduk. Sivil toplum örgütlerinin bir araya gelmeleri, istişare etmeleri özlediğimiz şeyler. Belediye, biz hep birlikte çalışmalıyız.’ dedi. Konuya ilişkin konuşan Başkan Ağdemir ise” Bizlerde kurum olarak her türlü hizmetin içinde olmaktan , diğer kurumlarla sorunların çözümü noktasında istişare etmekten mutluluk duyarız. Kapımız herkese sonuna kadar açık. “dedi

 

Nuri Berkay KUMLA  (Pak Otel) üyemizi ziyaretimizde, Otel Müdür Sıddık KAYHAN, Odamız ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti.  Başkan Ağdemir ise yaptığı konuşmada “Nuri Berkay KUMLA Beyfendi Gemlik’te yıllardır turizme hizmet ediyor. Gelen misafirlerimizi ağırlıyor. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum. Gemlik’te turizmin gelişmesi için ilgili kurum ve kuruluşların daha çok çaba harcanması gerekiyor. Turizm dinamiklerinin arttırılması, yeni değerler yaratılması Gemlik için elzemdir.” dedi

Sınırlı Sorumlu 72 Sayılı Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı İbrahim DEMİR Odamız ziyareti dolayısıyla memnuniyet duyduklarını belirttiler. Üyemize hitaben Başkan Ağdemir yaptığı konuşmasında “ Marmarabirlik Ülkemizin büyük bir değeri. Zeytin ve Zeytin yağı ihracatında rekor üstüne rekor kırdı. Marmarabirlik dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu yolda başarılarının devamını diliyorum.”dedi

 

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa AĞDEMİR ise yaptığı konuşmasında ‘Her bir üyemiz bizim için son derece önemli ve de kıymetlidir.  Her fırsatta onların sorunlarını dinlemek, çözüm üretmek için ziyaret ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bu vesile ile de Oda Üyeliği 40 yılı aşan üyelerimizi onurlandırmak, hal hatırını sormak ve onları bir plaketle onurlandırmak istedik.

Bizlerde sizlere hizmet etmek için yola  çıktık. Hizmet çıtamızı daha da yukarılara taşımak, siz değerli üyelerimize daha kaliteli hizmetler sunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.  İş hayatınızda sizlere daha nice 40 yıllar diliyoruz. İşlerinizde bol kazanç ve başarılar diliyorum’ dedi. 

 

Tüm Haberler