Üye Ziyaretlerimizin İkinci Ayağında Zeytincilerimizle Buluştuk

Üye Ziyaretlerimizin İkinci Ayağında Zeytincilerimizle Buluştuk

5 Ekim 2018

Üye ziyaretlerimizin ikinci ayağı tamamlandı . Bu kapsamda Gemlik Üretici Zeytin Hali ile Toptancılar Zeytin Hali Yönetim Kurulu Ziyaret edildi. Ziyarete

Ziyaretlere, Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa AĞDEMİR, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Semih AŞKIN,Abdullah Kavlak Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Şefik YILMAZ, Meclis Başkanımız Hasan YILDIRIM, Genel Sekreter Yardımcısı Emre GEMİCİOĞLU ve Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Pınar AKIN eşlik ettiler.

Ağdemir, yeni zeytin hasat yılının hayırlara bol kazançlara vesile olması temennisiyle başladığı konuşmasında, "Geçmişte yaşadığımız gelecekte karşımıza çıkması muhtemel tüm sorunları beraberce aşabileceklerini dile getirdi. Hepimizin aynı gemide olduğunu belirten Yönetim Kurulu başkanımız Paşa Ağdemir , Gemlik zeytinimizin marka değerini nasıl daha fazla nasıl artırabileceğimizi, bu konuda sizlerin bizi çalıştırmasını gerektiğini belirtti."

Tüm zeytinciler adına teşekkür eden zeytin hali başkanı , bizlerin liderinin oda olduğunu, bu ziyaretin bizlere güç verdiğini hep beraber el ele her türlü güçlüğü aşabileceklerinin farkında olduğunu belirtti.

Daha sonra yaşadıkları problemlere ilişkin olarak dile getiren yetkililer Odamıza teşekkürlerini sundu.


Tüm Haberler