Türkiye - Kırgızistan Yatırım ve İş Forumu

14 Ocak 2016

TOBB - 12.01.2016 - 630 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Kırgız Sanayi ve Ticaret Odası işbirliğinde Türkiye – Kırgızistan Yatırım ve Ticaret Forumu düzenlenecektir.  

21 Ocak 2016 tarihinde TOBB İkiz Kuleler Hizmet binası, Ankara’da gerçekleştirilecek “Forum”a, Kırgız Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Sn. Arzybek KOZHOSHEV ve beraberindeki Kırgız işadamlarının katılımı da öngörülmektedir.
  
Söz konusu Foruma katılması öngörülen Kırgız firmalarının tarım, gıda, inşaat, enerji, tekstil, ulaştırma- lojistik, ticaret ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Kırgız işadamlarından oluşması öngörülmektedir. Forumun ardından, katılımcı Kırgız firmaların temsilcileri ile ikili görüşmeler gerçekleştirilebilecektir. Kırgızistan’dan katılım sağlaması beklenen firmaların listesi ve faaliyet alanlarına dair bilgiler bilahare bildirilecektir.
 
Bu kapsamda, 21 Ocak 2016 tarihinde 09.30 – 15.30 saatleri arasında Birliklerinde gerçekleşecek İş Forumuna Kırgızistan’a taşıma yapan veya yapmak isteyen üyelerimizin katılımlarının faydalı olacağı öngörülmektedir.

üyelerimize önemle duyurulur 

Tüm Duyurular