Odamızdan Gemlik Kaymakamına Ziyaret

Odamızdan Gemlik Kaymakamına Ziyaret

12 Ağustos 2015

Oda Yönetim Kurulumuz, göreve geçtiğimiz hafta başlayan Gemlik Kaymakamı Sayın Mustafa ALTINTAŞ’ı ziyaret etti. Ziyarete Oda Başkanımız Kemal Akıt, Meclis Başkanımız Paşa Ağdemir Yönetim Kurulu Başkanvekilimiz Mehmet YILDIRIM, Sayman Üyemiz A. Ergin ERENOĞLU Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet ANAR, Fikret METE, Şefik YILMAZ ve genel sekreter Agah ARDA katıldılar.

Oda başkanımız Kemal AKIT, Gemlik’e değer veren ve olumlu şartlarda yön veren oda olduklarını ifade ederek; ‘’Gemlik’e hizmet edenler, her zaman başımızın tacı olmuştur.

Kaymakam Altıntaş ise; ‘’Biz Türkiye’nin birçok noktasında görev yaptık. Gemlik güzelliği ile de, sıkıntılarıyla da çok güzel bir ilçe. Sorunları da hep beraber düzelteceğiz. Gemlik’te toplumsal açıdan sorun yaşanmıyor. Dayanışma da ön plana çıkıyor. Cumartesi-Pazar günleri tatil yerlerine ulaşımda sorun yaşanıyor. Eğitimde ise, bugüne kadar görev yaptığım yerlerde sınıf başına öğrenci sayısı en az Gemlik’te. Devam eden okul çalışmaları var, bunlar tamamlanınca eğitim daha iyi noktaya gelecek’’ dedi.

GTSO Başkanı Kemal Akıt, Kaymakam Altıntaş’ın Gemlik’i kısa sürede iyi analiz ettiğini belirtti. Bundan sonra Gemlik’in daha iyi noktasına gelmesi konusunda da, ortak çalışmalara oda olarak hazır olduklarını ifade etti. 

Tüm Haberler