Oda Yönetim Kurulumuz  Sayın; Alinur Aktaş’ı Makamında Ziyaret Etti

Oda Yönetim Kurulumuz Sayın; Alinur Aktaş’ı Makamında Ziyaret Etti

4 Eylül 2018

Oda Yönetim Kurulumuz Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın; Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir, Meclis Başkanımız Hasan Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Semih Aşkın, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Şefik Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Alaattin Akcan, Hasan Hamaloğlu ve Genel Sekreterimiz Agâh Arda katıldı.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir Gemlik’imizin bir dizi sorunu ve taleplerimiz sayın Aktaş’a iletti. Ağdemir ” Daha önceden taşıt trafiğine kapatılan ve Gemlik ekonomisi için önemli bir yere sahip Gemlik Kavşağının yeniden trafiğe açılması ve Gemlik'e yeniden giriş verilmesi hususunda desteğinizi talep ediyoruz. Bu kavşağın açılması özellikle Gemlik esnafı için büyük önem arz etmektedir.

Ayrıca Gemlik’te bulunan ve tarihi değere sahip Bekçe Evlerinin Gemlik’e  Zeytin Müzesi kazandırmak üzere odamıza tahsis edilmesini talep ediyoruz.” dedi.

Ardından söz alan Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hasan Hamaloğlu “ Malumunuz olduğu üzere , daha önceden Kanun Hükmünde Kararname ile Gemlik’in taşınması gündeme gelmişti. Bunun sonucu Gemlik’te inşaat sektörünü zor duruma sokmuş, inşaat yatırımları durma noktasına gelmiştir. Bu noktada belediyemizin süreçle alakalı desteğini talep ediyoruz”. Dedi.

Oda Yönetim Kurulumuzun ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Sayın Aktaş ; “ Öncelikle sizleri burada görmekten büyük mutluluk duydum. Taleplerinizin incelenmesi ve sonuçlandırılması için en kısa sürede ilgili birimlerimizi yönlendireceğim. “ dedi.

 

 

 

Tüm Haberler