Oda Başkanımız Ağdemir'den Uğur Sertaslan'a Tebrik Mesajı

Oda Başkanımız Ağdemir'den Uğur Sertaslan'a Tebrik Mesajı

5 Nisan 2019

Yoğun bir süreçten sonra 2019 yılı yerel seçimlerimiz tamamlandı. Tüm ülkemize ve Gemlik’imize hayırlı olmasını temenni ederim.  Gemlik’te yarışı kazanan Uğur Sertaslan’ı gönülden tebrik ediyorum. Gemlik’e güzel şeyler yapacağından kuşkumuz yoktur. Yeni görevinde kendisine ve tüm meclis üyelerine başarılar diliyoruz.

Seçimler artık geride kaldı. Bundan sonraki ana konumuz “Ekonomi” , “İş” ve “İcraat” olmalıdır. Ülkemizin hedeflerine etkin bir şekilde varabilmesi için el birliği ile çalışmalı ortak faydada bir araya gelmeliyiz. "Herkes kapısının önünü temizlerse, tüm mahalle temiz olur" sözünden hareketle üzerimize düşen vazifeleri layıkı ile yerine getirmek için çaba göstermeliyiz. Sorunlarımızın çözümü noktasında bizler tüm kamu kurum ve kuruluşları ile istişare etmeye her daim hazırız. Bunu belirtmek isterim. 

Gemlik ülkemizin en önemli ihracat merkezlerinden biridir. Ekonomik dinamikleri ile başaramayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir problem yoktur.

Bizler Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilçemizin en önemli sorunlarını rapor haline getirdik ve ilgililere ileteceğiz. Bu sorunların giderilmesini Gemlik’in en önemli Sivil toplum Kuruluşu olarak arzu ediyoruz. Yeter ki el birliği ile  Gemlik için , Türkiye için çalışalım. 

Tüm Haberler