Nijerya Ticaret Heyeti

22 Haziran 2018

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın yazısında T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu, TİM organizasyonu ve THY işbirliği ile 31 Temmuz – 2 Ağustos 2018 tarihleri arasında Nijerya Federal Cumhuriyeti’ne yönelik bir ticaret heyeti düzenleneceği belirtilmiştir. Söz konusu organizasyonda Türkiye-Nijerya iş forumunun yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan ikili firma görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü aktarılmıştır.

Pazar payımızın arttırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek olan heyete petrokimya, demir-çelik, alüminyum, cam ve seramik ürünleri, tıbbi ilaçlar, otomotiv endüstrisi, endüstriyel tuz, hazır giyim ve tekstil, makineleri, elektrik-elektronik, su ürünleri, şekerli veKullanıcı Düzenle çikolatalı mamuller ve meyve suları, ambalajlama sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara göre imal ve ihraç eden firmaların katılmalarında fayda görüldüğü iletilmiştir.

Bu çerçevede azami 40 firma temsilcisinden oluşacak heyete katılmak isteyen üyelerimizin en geç 6 Temmuz 2018 Cuma gününe kadarhttps://goo.gl/voP8JX adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak biletleri, konaklama, toplantı ve transfer işlemlerinden doğan giderlerin karşılanmasını teminen 1.480 USD tutarındaki katılım ücretini Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube Kodu: 282), (IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04) USD hesabına yatırmaları gerekmektedir.

Katlımın kesinleşmesi için dekontların mehmetesuroglu@tim.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Söz konusu organizasyona ilişkin taslak program ekte iletilmektedir.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla,


 

Taslak Program için tıklayınız.

Tüm Duyurular