İŞ-KUR Bursa Müdürlüğünden Odamıza Ziyaret

İŞ-KUR Bursa Müdürlüğünden Odamıza Ziyaret

26 Temmuz 2018

Bursa İŞKUR Müdürü Feyzullah Eren TÜRKMEN, Müdür Yardımcısı Yusuf BEDİR ve Gemlik İŞKUR Müdürü Ünver ÜNVER Oda yönetimimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarettte Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa AĞDEMİR, Meclis Başkanımız Hasan YILDIRIM, Oda Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Şefik YILMAZ , ve İŞKUR Temsilcimiz Pınar AKIN yer aldı. Bursa İŞKUR Müdürü Feyzullah Eren TÜRKMEN, İŞKUR’un işsizlere ve işverenlere yönelik desteklerinden bahsetti. İşbaşı eğitim programı hakkında Yönetim Kurulumuza bilgi verdi. İŞKUR ve Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortak projeler ile işsizlere yönelik çalışma yapacaklarını belirtti. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa AĞDEMİR, “her konuda İŞKUR’ a desteğimiz devam edecektir şeklinde konuştu. Bundan önce yaptığımız ve Türkiye genelinde ses getiren İstihdam Fuarımızı daha kapsamlı ve katılımlı bir şekilde yeniden yapacağız. İşsizlik bütün kötülüklerin anasıdır. İşsizliği el birliği ile çözersek bir çok sorunun kendiliğinden ortadan kalkığını görebiliriz. “ dedi

Tüm Haberler