İnsan Kaynakları Ve İstihdam Buluşması Fuarımıza Büyük İlgi

İnsan Kaynakları Ve İstihdam Buluşması Fuarımıza Büyük İlgi

12 Ekim 2018

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip birincisini düzenlediğimiz Gemlik'te İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması Fuarımızın ikincisini daha büyük bir katılımla düzenlemenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz. İş-Kur , Gemlik Kaymakamlığı , Gemlik Belediyesi , Gemlik Ticaret Borsası, Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Odamız işbirliği ile düzenlenen organizasyon protokol konuşmalarının ardından start aldı. Açılışa Bursa Vali Yardımcısı Sayın; Abidin Ünsal, Gemlik Kaymakamımız Sayın; Gürbüz Karakuş, Gemlik Belediye Başkanımız Sayın;Refik Yılmaz, Bursa Milletvekilimiz Sayın; Zafer Işık , STK temsilcileri , Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir , Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Semih Aşkın, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Şefik Yılmaz, iştirak etti. 

Ağdemir basına verdiği demeçte" Ülkemizin içinden geçtiği hassas ekonomik dönemde birlik ve beraberliğin önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Bugün burada ikincisini düzenlenmiş olduğumuz istihdam fuarımıza katılımlarından dolayı tüm değerli firmalarımıza, iş baş vurusu için gelen sevgili vatandaşlarımıza, katkı koyan kamu ve STK larımıza ve organizasyonda emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder fuarımızın hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, saygılar sunarım” dedi

Tüm Haberler