GTSO Akademi Kazandırıyor

GTSO Akademi Kazandırıyor

23 Mart 2018

GTSO Akademi 2018 yılı eğitim programına start verdi. Bu kapsamda siz değerli üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda planladığımız eğitimlerin ilki olan Etkili Lider Yönetici Eğitiminin başarı ile tamamladık. Eğitim ABİGEM eğitmenlerinden Reha TARTICI'nın sunumu ile gerçekleşti. 

Günümüzde iş hayatının performansını arttırma, iş gücü kapasitesini en üst düzeye çıkarma, kalite standartlarında rekabet edebilecek güçte olma, verimlilik, etkinlik ve hız gibi konularda başarı sağlayabilmesi için modern yönetim anlayışına sahip lider yöneticilere ihtiyacı vardır.

Bu eğitim süresince üyelerimizin liderlik vasıfları kazanması, yönetici ve iş görenler arasındaki iletişim engellerinin aşılmaya çalışılması, yöneticilerin empati yeteneklerinin arttırılabilmesi ve yöneticilerin olayları helikopter bakış açısıyla analiz edip değerlendirebilmeleri hedeflemiştir.

GTSO Akademi'nin 2018 yılı için planladığı diğer eğitimlere http://gtso.org.tr/egitimler sayfamızdan ulaşabilir , eğitimler hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Tüm Haberler