Girişimci Adaylarımız Törenle Sertifikalarını Aldılar

Girişimci Adaylarımız Törenle Sertifikalarını Aldılar

27 Temmuz 2018

Odamız tarafından düzenlenen ve   girişimcilerimizi desteklemek , gençlerimizin önünü açmak , ekonomimize yeni kan vermek için düzenlediğimiz KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kapsamında sertifika alamaya hak kazanan 58 girişimci adayımıza törenle sertifikalarını verdik. 

Odamız 2008 yılından beri toplamda 16 KOSGEB UGE eğitimi düzenledi. Toplamda  480 girişimci adayımız bu eğitimlerden faydalandı ve sertifikalarını aldılar.2018 Haziran ve Temmuz ayları içerisinde düzenlediğimiz KOSGEB UGE eğitimlerimiz sonucu sertifika alan girişimcilerimizin sertifikalarını törenle verdik. Törene Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Paşa AĞDEMİR, Meclis Başkanımız Hasan YILDIRIM  , Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Şefik YILMAZ  ve Meclis üyemiz Mehmet AKIN iştirak ettiler.

Sertifika töreninde ilk sözü alan Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir; ‘’Kurs umarım hepinize faydalı olur. Daha büyük projelerde de bir arada olmayı diliyorum. Kuracağınız işlerle de ilerideki dönemde umarım müşterimiz olursunuz’’ dedi.  Ardından söz alan Meclis Başkanımız Hasan YILDIRIM  ‘’ Eğitimi başarıyla tamamlayan siz değerli arkadaşları tebrik eder ve herkes için hayırlı olmasını dilerim.’’  

Tüm Haberler