Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Paşa Ağdemir seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Basına yaptığı açıklamada ; 

“24 Haziran 2018 ‘Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi demokrasiye yakışır şekilde tamamlandı. Devletimize, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Bu yarışın kazananı Türkiye olmuştur, milletimiz olmuştur. 

Huzurun Hüküm Süreceği Bir Gelecek İnşa Etmek Hepimizin Temel Görevidir

Seçim süreci bitti. Artık çalışma, daha çok çalışma vaktidir. Toplum her kesimini kucaklayan 81 milyonun ortak paydada buluşacağı, birleşmenin, uzlaşının, barışın, huzurun hüküm süreceği bir gelecek inşa etmek hepimizin temel görevi olmalıdır.  

Geleceği Birlikte İnşa Edeceğiz

Artık önümüzde ülkemiz ve milletimiz için belirsizliklerin ortadan kalktığı bir dönem var. Ekonomiye konsantre olma zamanı gelmiştir. Yeni yatırımlarla birlikte üretimden ihracata, sanayiden istihdama kadar her alanda güçlü bir Türkiye için yeni bir sürece başlamış oluyor. Ülkemiz ve milletimiz için çok daha aydınlık bir geleceği birlikte inşa edeceğiz. Biz müteşebbisler bunun için elimizi taşın altına koymaya hazırız. 

Gemlik’in Sorunlarını Merkezden Çözeceğiz

Oda Meclis Üyemiz Sayın Zafer Işık’ı gönülden tebrik ediyorum. Odamız meclisinde sürdürdüğü hizmetini artık Türkiye Büyük Millet Meclisinde yürütecek. Bu hepimizin gururdur. Sayın Işık; İlçemizi tanıyan, bölgemizi tanıyan, sorunlarını ve problemlerini bilen içimizden biri. TBMM’de bizi en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız tamdır. Bu kutsal vazifede kendisine gönülden başarılar dilerim. Rabbim utandırmasın, yolunu açık etsin.

Bu Seçimin Kaybedeni Yok, 81 Milyon Kazandı

Seçim sürecinde azimle, şevkle çalışan tüm parti liderlerine, çalışanlarına, emekçilerine, sandığa gidip demokrasinin gereğini yerine getiren oyunu kullanan halkımıza cani gönülden teşekkür ederiz. Artık hep birlikte sorunlarımızı aşıp, demokrasinin ışığında daha güzel yarınlar için birlik olma vakti, çok çalışma vaktidir. “ dedi.

Paşa AĞDEMİR

Yönetim Kurulu Başkanı